خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی

FO patch cord LCD-SCD
Patch cord Ct6 UTP.

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

ارسال شده: ۵ فروردین ۱۳۹۷ ۸:۱۵ بعد از ظهر
تماس بگیرید
  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • تلفن: 88922740

توضیحات بیشتر

” شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران ”

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4

بدون برچسب

  

پیام پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

پیام تبلیغ:

تبلیغ هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.